2.1.12

Svět se zbláznil!

Tedy minimálně v Čechách je něco podivného. Když pominu vše ostatní co se děje kolem nás, tak počasí  zešílelo určitě. Loni touhle dobou byla pranice o hrabla na sníh a letos?! 

Letos si člověk ve dvě v noci klidně zanadává na ptáčka nespavce, který mu pod oknem vesele cvrliká, resp. dělá kravál (protože když se člověk snaží usnout, jinak se to nazvat nedá) tak jak tomu bývá spíš při letních nocích. Vysvětlovat mu, ať je potichu a jde spát nebo odletí někam za teplem, ať si vezme příklad z medvědů, kteří v zimě spí, taky nemá cenu. Protože prý letos ani medvědi nespí...

Tak jdu s trendem letošního šílenství a beru do ruky vyloženě letní látky, co září a hřejou a vlastně se mi to líbí. Alespoň tu není tak šedo!Krásně šílený rok 2012, ať Vás všechny život jenom hřeje!


5 komentářů:

 1. Tvoje taštička je úplný balzám pro oči v tom šedivém počasí!

  OdpovědětVymazat
 2. No to je barvička :-)) Vyloženě letní :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Taštička je suprová....pohlazení pro dušičku....chi, chi, chi...:-D

  My letos nadělili prckovi lyže, ale zřejmě jsme měli raději investovat do nových plavek....:-D

  OdpovědětVymazat
 4. Holky díky, fakt je to šílenství s tím počasím.... dnes jsem si v noci zase povídala s tím ptáčkem zpěváčkem :) takže ať žije jaro!

  OdpovědětVymazat
 5. Katko, máš pravdu: když není sníh, je šedivo a smutno... takhle jsi to hodně rozzářila! Pouzdro se ti moc povedlo, je krásné! J.

  OdpovědětVymazat

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...